poniedziałek, 25 lipca 2022

Pracuj w Avon

Trudno dziś znaleźć kogoś, kto nie słyszałby choć raz o marce Avon. Dzięki dobrym kosmetykom, pięknej biżuterii oraz różnego rodzaju gadżetom firma przyciąga klientki nawiązując z nimi długotrwałe relacje. Jak? Oczywiście przez konsultantki. Zobaczmy zatem jak wygląda praca w Avon.

https://konsultantki.com.pl/lider/

Co trzeba zrobić aby zostać konsultantką?

Przede wszystkim trzeba chcieć, a potem to już bardzo proste – należy się zarejestrować na stronie poprzez wypełnienie formularza i odebrać startowy pakiet katalogów. I już. Można zaczynać :)

Od czego zacząć?

Zacznij od przyjaciółek, znajomych, koleżanek z pracy. To idealna okazja do poznania się bliżej, pogadania, wypicia kawy. Można poplotkować, wymienić się opiniami o kosmetykach, wybadać potrzeby potencjalnych klientek i doradzić odpowiedni produkt.

Warto zawsze nosić ze sobą katalog – przecież nigdy nie wiadomo kiedy trafi się nowy klient lub okazja na promowanie marki. Katalog jest mały i poręczny, bez problemu zmieści się w przeciętnej torebce.

Ile muszę sprzedać?

Sprzedajesz we własnym tempie, w zależności od sytuacji i potrzeb. Nie ma żadnych limitów, nie musisz mieć sprzedaży co miesiąc. To od Ciebie zależy czy i ile zarobisz oraz czy potraktujesz pracę w Avon jako dodatkowe czy pełnoetatowe zajęcie. Jeśli stwierdzisz, że to jednak nie Twoja bajka możesz zrezygnować w każdej chwili i bez żadnych konsekwencji.

Nie tylko pieniądze.

Oprócz zarobku masz szansę na dodatkowe bonusy i prezenty oraz możliwość korzystania ze specjalnych ofert pozwalających na zwiększenie sprzedaży. Ponadto możesz korzystać z pomocy lidera oraz uczestniczyć w szkoleniach, zarówno stacjonarnych jak i online. Bycie konsultantką daje także mnóstwo niematerialnych korzyści np. możliwość rozwoju osobistego i samorealizacji, większą pewność siebie czy nowe znajomości.

Konsultantka czy lider?

Jeśli będziesz osiągać odpowiednio wysokie wyniki sprzedaży masz szansę osiągnąć kolejny szczebel kariery czyli zostać liderem. Budujesz wówczas własną grupę konsultantek i tym samym otrzymujesz także procent z ich sprzedaży. Musisz jednak pamiętać, że bycie liderem to nie tylko odcinanie kuponów. Prawdziwy lider musi umieć zmotywować swój zespół do działania czyli efektywnej sprzedaży i osiągania jak najlepszych wyników. 


Jeśli więc masz ochotę wyruszyć w podróż do fascynującego świata kosmetyków nie zwlekaj! Nic nie tracisz a możesz naprawdę sporo zyskać.


Artykuł sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie wpisy, zapraszam do odwiedzania !